HANNOVER MESSE 2017

SMART MEANS POLAND

Agencja Visual Support poprosiła nas o zaprojektowanie kilku działań reklamowych na potrzeby międzynarodowych targów Hannover Messe 2017. Nasze działania miały reprezentować najlepsze pomysły Polskich twórców branży technologicznej, rozwoju infrastruktury i wielu innych. Wyzwanie podjęliśmy zdając sobie sprawę z niewielkiej ilości czasu na wykonanie bardzo precyzyjnych założeń.

Jedną z wytycznych było nawiązanie do K–Dron’u, Polskiego wynalazku będącego w istocie nieskomplikowaną bryłą o wielkim potencjale w zastosowaniu komercyjnym. Z tą wiedzą zabraliśmy się do szkicowania i szukania odpowiedniego przełożenia tego fantastycznego pomysłu na płaszczyznę reklamy.

Chcieliśmy sprawić, aby każdy kto otrzyma zaprojektowaną przez nas broszurę poczuł prestiż wydarzenia. Dlatego prócz druku na szlachetnym papierze użyliśmy foliowania i stamplingu nadając graficznym ozdobnikom dodatkowej jakości.

Dodatkowo stworzyliśmy elementy oprawy toważyszącej wydarzeniu. Prezentacje oraz obrazy rzutowane na ściany w celu podkreślenia komplementarności projektu. Odbiorca z każdej strony otoczony był koherentną identyfikacją Polskiej części targów Hannover Messa 2017. Jest dla nas wielkim wyróżnieniem, że braliśmy w tym udział!

Oprócz opracowania ulotki reklamowej, którą każdy uczestniczący w targach otrzymywał,

naszym zadaniem było stworzenie ścianki reklamowej dla wystąpień publicznych Polskiego rządu. Czujemy dumę wiedzą, że wzięliśmy udział w tak wielkim przedsięwzięciu a jednocześnie przyczyniliśmy się do jego piękna.

Premier Polski Beata Szydło oraz Kanclerz Niemiec Angela Merkel podczas przemówienia inicjującego Polską część Hannover Messe wystąpiły na tle zaprojekowanym przez nas! To tylko jeden z kilku elementów stworzonych z naszym udziałem. Mała rzecz, a cieszy!

Zdjęcia zaporzyczone ze strony rządowej