AERIAL PICTURES

NIEOGRANICZONA PERSPEKTYWA

Aerial Pictures to niezawodny miks umiejętności, doświadczenia i pasji, która zaowocowała dziesiątkami nagród filmowych. Firma specjalizuje się produkcjach łączących różne techniki filmowania (jak slow motion, time lapse) i w zdjęciach lotniczych. Posiadają jeden z najbardziej nowoczesnych sprzętów który z łatwosią stonowić będzie alternatywę do zdjęć ze śmigłowca. 

Naszym zadaniem było stworzenie nowego znaku firmowego oraz uporządkowanie materiałów biznesowych służących do kontaktu/prezentacji przed kontrahentami. 

Wielokrotnie rozmawiając otrzymywaliśmy jasny komunikat, że dla AERIAL PICTURES nie ma rzeczy niemożliwych. Także referencje ich klientów wskazywały, że są prawdziwymi specjalistami, a pracownicy troszczą się o klienta i realizację. Zależało nam na tym aby w projektowanym przez nas znaku podkreślić te cechy. Projekt logotypu oparliśmy na połączeniu obiektywu i skrzydła, które symbolizuje opiekę, zapał, czy ambicję..

Praca nad materiałami marketingowymi czy akcydensami była czystą przyjemnością. Po kilku spotkaniach w siedzibie Aerial Pictures ustaliliśmy konkretny kierunek działania, a stworzony przez nas motyw przewodni spotkał się z bardzo pozytywnym komentarzem ze strony całego zespołu.